Новий проект Egis модернізує транспортний сектор в Україні

6 липня в Києві під головуванням заступника Міністра інфраструктури Віктора Довганя та команди експертів Egis було запущено масштабний проект розробки транспортної Моделі та Мастер-плану України відповідно до Національної транспортної стратегії 2030.

     Очікується, що проект вартістю 4,7 мільйонів євро, який фінансуватиметься ЄС та буде розроблятися консорціумом в складі експертів французької компанії Egis та німецької компанії AplusS стане каталізатором для створення сучасного транспортного сектора в Україні. Що в свою чергу не тільки підвищить транспортні можливості, але й створить національну модель мультимодального транспорту.

     Проект охопить всі види транспорту: залізничного, автомобільного, повітряного, внутрішньо-водних шляхів, морських і поромних перевезень та автомобільної інфраструктури та зосередиться на наступних цілях:

  • Забезпечення мобільності людей та товарів у найкращих соціальних та безпечних умовах;
  • Забезпечити планування якісної інфраструктури з прийнятними економічними умовами;
  • Дозволити оптимальне використання потужностей існуючої транспортної інфраструктури;
  • Сприяти оперативній гармонізації та модальності між різними видами транспорту;
  • Сприяти здійсненню транспортної діяльності відповідно до екологічних вимог та зміни клімату;
  • Сприяти реорганізації інституцій, що беруть участь у національному плануванні транспорту та покращенню координації між ними.

     Як зазначив Заступник міністра інфраструктури України Віктор Догань:«Національна транспортна модель та Мастер-план стануть основою для планування та реалізації майбутніх інвестицій та заходів, що вкрай необхідні для розвитку транспортного сектору в Україні та, ще більше, для економіки нашої країни».

     Залучення експертів Egis до роботи в одному з найамбітніших проектів Європейського Союзу в Україні завдячує успіхам компанії, в першу чергу, у розробці Національної Транспортної стратегії, а також у підготовці  транспортних планів для Греції, Камеруну, Тунісу, Бахрейну, Белізу та Туреччини.