Підписано новий контракт щодо Технічної допомоги в галузі навколишнього середовища та зміни клімату в Україні

Enviroplan, лідер консорціуму, в який також входять Egis International, Egis Structures & Environment & CRES, підписав у квітні договір, який фінансується ЄС, «Зміцнення потенціалу регіональних та місцевих адміністрацій щодо впровадження та виконання законодавства ЄС щодо екологічних і кліматичних змін та розвитку інфраструктурних проектів». Замовником є Представництво Європейського Союзу в Україні. Основними бенефіціарами проекту є Міністерство енергетики та екології України та Міністерство громади та територіального розвитку України.

Нагадаємо, що мета цього договору - посилити співпрацю між Україною та ЄС шляхом вирішення пріоритетів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС щодо посилення регуляторної конвергенції у сферах екологічної оцінки, поводження з відходами. і зміни клімату; посилення спроможності регіональних органів влади розробляти та впроваджувати регіональну політику адаптації до клімату; посилення спроможності місцевих та регіональних адміністрацій щодо впровадження нового законодавства, яке відповідає ЄС, у сфері оцінки впливу на навколишнє середовище, управління відходами та зміни клімату; а також підтримувати та навчати бізнес та громадянське суспільство на місцевому та регіональному рівні для вирішення питань щодо нового екологічного законодавства у вищезазначених сферах; тощо.

Ми очікуємо на початок надання послуг у травні дистанційно та повну мобілізацію міжнародної команди, як тільки це дозволить ситуація.