Пресс брифінг щодо аудиту безпеки дорожнього руху в Одесі в рамках проекту «Модернізація та підвищення безпеки мережі автомобільних доріг в Україні»

     24 квітня, в Одесі на пресс брифінгу щодо аудиту безпеки дорожнього руху, журналісти дізналися про "Чорні Плями", які призводять до автокатастроф на українських дорогах. Минулого року, зокрема і через них, загинуло більше 3000 людей.

     Black spots - саме так спеціалісти з дорожнього аудиту називають небезпечні місця на дорогах, які виникли ще під час їхнього проектування.

     Журналістам показали фотографію пішоходного переходу, буквально "прорізаного" у швидкісній автостраді. Цим переходом часто ходять селяни з великими домашніми тваринами, створюючи приводи для ДТП.

     Вже декілька років експерт Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) Іліє Брічікару разом із компанією Egis Ukraina займається аудитом українських доріг в рамках проекту технічної допомоги ЄІБ «Модернізація та підвищення  безпеки мережі автомобільних доріг в Україні».

     У прес-турі в Одесу за підтримки ГО «Інтерньюз-Україна» Іліє провів тренінг для регіональних журналістів задля того, щоб привернути їх увагу до проблем безпеки на українських дорогах та важливості аудиту при проектуванні доріг.

     "З лекції Іліє я дізналася багато деталей, на які зазвичай пересічні журналісти не звертають уваги, - сказала журналістка телеканалу ZIK (Львів) Анна Мартищук. - Якщо їх висвітлювати, то на них звернуть увагу проектанти доріг та профільні відомства".