Проект ЄС запрошує водіїв Київщини та Чернігівщини висловитися щодо майбутнього інфраструктури України

     Проект ЄС «Підтримка органів влади України в розробці національної транспортної моделі та майстер-плану» закликає водіїв у Київській та Чернігівській областях висловити їхню думку щодо майбутнього інфраструктури України і зупинитися на 5 хвилин задля того, щоб взяти участь у соціологічному опитуванні, яке відбудеться 22-23 листопада.

     Команда експертів «Egis», що працює над проектом «Підтримка органів влади України в розробці національної транспортної моделі та майстер-плану» звертається до водіїв у Київській та Чернігівській областях і закликає взяти участь у опитуванні щодо модернізації транспортної інфраструктури України. Опитування будуть проводитися 22-23 листопада на автомобільних дорогах М-01 (між Києвом і Черніговом) та М-07 (між Києвом і Коростенем).

     Протягом цих двох днів працівники проекту звернуться до водіїв з кількома питаннями стосовно їхнього досвіду подорожей автошляхами України.

     Для нас важлива кожна відповідь, адже подальші плани вдосконалення національної інфраструктури будуть розроблятися на основі узагальнених даних, отриманих під час опитувань водіїв.

Інформація про проект

     «Підтримка органів влади України в розробці національної транспортної моделі та майстер-плану» – це проект ЄС, що має на меті зосередити зусилля органів влади України щодо впровадження реформ, які дозволять розробити надійний, прозорий і контрольований процес управління транспортною інфраструктурою.

     Проект вартістю 4,7 мільйонів євро, який фінансується ЄС та реалізується консорціумом у складі французької компанії «Egis» та німецької компанії «AplusS», стане каталізатором для створення сучасного транспортного сектора в Україні. Це, у свою чергу, не лише сприятиме розвитку транспортного потенціалу країни, але й дозволить розробити національну мультимодальну транспортну модель.

Більше інформації