Розроблена Egis стратегія поводження з відходами в Україні отримала кошти на впровадження

1-го червня в Києві мер міста Львова та представники ЄБРР підписали кредитну угоду на 35 млн. євро для запуску системи комплексного поводження з відходами, яку розробила Egis.

     Місто скерує ці кошти, насамперед,на роботи з будівництва сміттєпереробного комплексу, а також на реконструкцію діючого сміттєзвалища в с. Грибовичі, одного з найбільших в Україні. Окрім того, буде в цілому покращено систему поводження з відходами та  налагоджено сортування.

     Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, роботи планують розпочати вже впродовж цього року.

     Зазначимо, що команда Egis працювала над розробкою інтегрованої стратегії поводження з ТПВ на замовлення міста Львова та за підтримки французького уряду з березня 2018 року. Протягом усього періоду наші експерти-інженери тісно співпрацювали з ЄБРР над формуванням відповідної фінансової пропозиції, яка б могла забезпечити всі необхідні заходи для запуску ефективної муніципальної системи поводження з відходами. Чоловічі гаманці

     Успішний запуск цього проекту у Львові сприятиме втіленню в Україні цілої низки європейських принципів та стандартів інтегрованого міського розвитку. Egis в свою чергу долучить до свого списку проектів важливий досвід у сфері поводження з відходами в Україні, який можна буде застосувати в усіх країнах пострадянського простору.