Стартова нарада по проекту: «Модернізація тролейбусного транспорту м. Житомир - Допомога в реалізації проекту та інжинірингові послуги»

     31 липня 2019 року, в м.Житомирі відбулася стартова нарада по проекту:
«Модернізація тролейбусного транспорту м. Житомир - Допомога в реалізації проекту та інжинірингові послуги»

     Цілями данного проекту є:

  • Придбання 49 нових низькопідлогових тролейбусів, обладнання для технічного обслуговування і діагностування, запасних частин та супутніх послуг;
  • Обладнання мийки в ДЕПО;
  • Розширення контактної мережі;

     В результаті зустрічі було підписано грантову угоду з в.о. директором трамвайно-тролейбусного управління Максимом Манухіним та представницею ЄБРР Сюзан Гьоранссон на грант у 2 мільйони євро  від Європейського банку реконструкції і розвитку. За ці кошти збудують нові тролейбусні лінії на Мальованку та Глибочицю, а також придбають запчастини і автоматичну мийку.

     Egis Ukraina  – це незалежна міжнародна консалтингова компанія, яка надає консультаційні послуги включаючи послуги пов’язані з капітальними інвестиціями (в рамках проекту: постачання нових 12-метрових низькопідлогових тролейбусів (49 одиниць), доречі перші машини вже очікуємо наприкінці року); обладнання мийки в депо; розширення контактної мережі) та технічним співробітництвом (підтримка впровадження Проекту та інженерні послуги (кошти ЄБРР)).

    Дякуємо європейським партнерам за розуміння і сприяння Житомиру! Чекаємо подальших гарних новин з "життя проекту".