У Львові випробували трамвайну колію на Сихів

Нагадаємо, перший трамвай із пасажирами із Сихова в центр поїде через тиждень, 17 листопада.

10 листопада, фахівці ЛКП «Львівелектротранс» провели пробний запуск трамвая на Сихів - проект у якому технічний нагляд за ремонтними роботами здійснює французька компанія «Ежіс Інтернешнл».

Як повідомляють інформаційні агенції zaxid.netzik.ua та 24 канал, фахівці перевірили усі виробничі нюанси: габарити, відстані між платформами, швидкості на спусках та підйомах тощо.

«Ми впевнились, що трамвай доїхав, колія дозволяє рух, правильно подається напруга з електромережі. Залишилось допрацювати робочі моменти, але ми бачили, як трамвай успішно доїхав до Сихова, і так само успішно дістанеться центру», - зазначає Олег Береза, керівник ЛКП «Львівавтодор».

Як повідомили представники підрядної компанії «ONUR», жодних критичних нюансів під час першого тестового проїзду не виявлено. Протягом наступних днів лінію продовжуватимуть випробовувати: перевірятимуть, як працює електрична мережа із повним навантаженням.

Як зазначив раніше П’єр-Ів Тесьє, інженер міжнародної інжинірингової компанії «Egis», що здійснює технічний нагляд за ремонтними роботами, головне зараз – завершити трамвайні колії, а маленькі недоліки підрядник зможе доробити.

Нагадаємо, перший трамвай із пасажирами із Сихова в центр поїде через тиждень,  17 листопада. Спочатку маршрут пролягатиме від площі Соборної до кінотеатру імені Довженка, а до кінця року трамваї курсуватимуть до кінцевої зупинки на вул. Вернадського. Щодня на Сихів із інтервалом руху 5-6 хвилин курсуватимуть 13 трамваїв, 7 із них – нові трамваї «Electron», які Львів закупив у 2016 році. Графік руху – з 6:11 до 00:05 год. За розрахунками ЛКП «Львівелектротранс», із Сихова до центру міста трамваєм можна буде дістатись за 25-30 хвилин.

Будівництво трамвайної колії на Сихів передбачено Генеральним планом Львова. Згідно з проектом прокладено 11,5 км колії в обидва боки по вул. Стуса вздовж пр. Червоної Калини до ринку «Санта Барбара».