Україна: розпочато будівництво метрополітену в Дніпрі!

У четвер, 28 липня під час офіційного заходу представники Дніпровської міської ради та турецької компанії-підрядника Limak обмінялися підписаними примірниками контракту на розширення ліній метрополітену в м. Дніпро.

У четвер, 28 липня під час офіційного заходу представники Дніпровської міської ради та турецької компанії-підрядника Limak обмінялися підписаними примірниками контракту на розширення ліній метрополітену в м. Дніпро. Представники компанії Egis, яка надає підтримку КП «Дніпропетровський метрополітен» в реалізації проекту з 2013 року, також були присутні на офіційному заході.

З 1995 року очікувалося розширення єдиної лінії метро, протяжністю 4 км, та будівництво 3-х нових станцій у Дніпрі, яке було призупинене через відсутність фінансування. Завдяки фінансуванню Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку (позики в розмірі 150 млн. євро від кожного), проект був відновлений в 2012 році.

Починаючи з 2013 року, компанія Egis надає підтримку комунальному підприємству в ідентифікації проекту, закупівлях та управлінні контрактом. Підписання контракту на будівництво є результатом трирічної співпраці команди Egis та представників муніципалітету.

Будівництво метрополітену розпочнеться у вересні 2016 року й триватиме 5 років.

Вітання усім експертам команди Egis з нагоди такого досягнення!

Команда Egis й надалі надаватиме Замовнику підтримку в управлінні контрактом та претензіями протягом всього періоду будівництва.