Успішний старт проекту Bakuriani Urban Upgrade в Грузії!

3 вересня 2019 року було підписано проектну угоду для підтримки реалізації проекту "ПРОЕКТУ ТРЕТЬОГО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ: Проект модернізації міста Бакуріані".

     3 вересня 2019 року було підписано проектну угоду між Egis (Консультантом) та Муніципальним фондом розвитку (Клієнтом) для підтримки реалізації проекту «ТРЕТЬОГО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ: Проект модернізації міста Бакуріані", що фінансується Світовим Банком.

     Метою Проекту є сприяння розвитку туризму в регіонах Мцхета-Мтіанеті та Самцхе-Джавахеті. Консультант має на меті розробити Стратегічний план мультимодального транспорту та мобільності (ММТМ) для міста Бакуріані та прилеглих до нього територій на основі зазначеного плану, підготувати детальні проекти для комплексної модернізації міського центру міста Бакуріані, зрештою підтримуючи туристичну основу місцевої економіки.

     Очікується, що вибрані інвестиції будуть об'єднані в згуртовані інвестиційні програми, які включатимуть модернізацію міжмодальних вузлів та пов'язаної з ними інфраструктури (наприклад: тротуари, вуличні переходи, вуличні ліхтарі, велосипедні доріжки, автовокзали тощо), громадські простори (наприклад парки, сквери, пішохідні доріжки, включаючи доріжки вздовж берега річки тощо), вуличні мережі, благоустрій фасадів центральних будівель та облаштування туристичних об'єктів (наприклад, під'їзні шляхи, паркування, вивіски тощо).

     Найголовніше, що в Бакуріані відбудеться чемпіонат світу з фрістайлу та сноуборду у 2023 році, а також чемпіонат світу з гірськолижного спорту у 2022 році. Отже, вивчення мобільності та пов'язане з цим оновлення у місті повинно підготувати Бакуріані до Чемпіону Світу та модернізувати місто для надання більш якісних туристичних послуг.

     Наступні послуги, що надаються Консультантом:

  • Підготовчі дослідження та послуги з проектування
  • Послуги з нагляду за будівництвом

 

      Разом з тим, 20 вересня 2019 року було проведено початкову зустріч щодо проекту «Bakuriani Multi Modal Transportation and Mobility (MMTM) Strategic Plan, Detailed Designs and Construction Supervision for Integrated Urban Upgrading» за участю ключових експертів Egis, зокрема, Урса Томана, керівника проекту та Ігоря Могили, експерта з містобудування та мобільності.

      Під час зустрічі експерти обговорили основні питання початкових етапів проекту та отримали відгуки про рекомендації Клієнта щодо його реалізації.