Велика нагорода для Egis: Технічна допомога за Програмою муніципальної інфраструктури України, яка фінансується ЄІБ!

7 квітня EGIS повідомили про присудження Технічної допомоги в рамках проекту UMIP - шестирічного завдання з технічної допомоги, що фінансується ЄІБ в Україні, яке буде визначати нашу діяльність на найближчі місяці. Egis співпрацюватиме з WYG.
Муніципальна програма інфраструктури України - це багатогалузева інвестиційна програма, де позичальник, Україна, яка діє через Міністерство фінансів (МФ) спільно з Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіон). Відповідно до UMIPМіністерство фінансів надаватиме позики кінцевим бенефіціарам для реалізації муніципальних інфраструктурних проектів. UMIP орієнтований на проекти у наступних п'яти секторах та 8 містах:

  • централізоване опалення та енергоефективність громадських будівель у Кам'янському, Лозовій, Олександрії та Кривому Розі
  • міське освітлення в Маріуполі
  • водопостачання та каналізація в МаріуполіРівному та Луцьку
  • поводження з твердими відходами в м. Кременчук

Egis братиме участь у двох видах діяльності:

  • Підтримка на всіх етапах інфраструктурних проектів для дев'яти заздалегідь відібраних українських муніципалітетів та досягнення статусу, який дозволить отримати для фінансування ЄІБ;
  • Посилення інституційного потенціалу муніципалітетів, кінцевих бенефіціарів та певною мірою інших відповідних зацікавлених сторін для кращого програмування, реалізації та моніторингу інфраструктурних проектів відповідно до стандартів ЄС/МФІ.

Ця перемога є головним досягненням нашої команди в Україні та свідченням наших командних можливостей найвищого рівня. З ґрунтовною, повною, сильною та складною підготовкою протягом грудня та січня пропозиція UMIP-TA об'єднала майже всі сильні сторони Компанії - від тендерного підрозділу, відділу розвитку бізнесу до інженерного відділу, а також відділу управління проектами та фінансового відділу. Наша наполеглива робота окупилася, очевидно, і ми отримали технічний рейтинг на 8 балів вище, ніж наш наступний конкурент. Цей загальний досвід слід пам’ятати та повторювати на інших великих подібних тендерах, щоб надалі отримувати ті самі результати та забезпечити нашу діяльність в Україні. Спільно ми досягли високого рівня якості і можемо заслужено пишатися собою.