Відбувся науково-практичний семінар по проекту OPRC (Output and Performance-based Road Contract)

15-го листопада 2018 року в приміщені «Укравтодор» відбувся науково-практичний семінар «Напрямки підвищення безпеки руху на автомобільних дорогах. Особливості зимового утримання автомобільних доріг», який проводили Укравтодор та ДП «ДерждорНДІ».

     В даному семінарі взяли участь представники обласних державних адміністрацій та служб автомобільних доріг в областях, облавтодорів, проектних, наукових  організацій та приватних підприємств.

     Спікером семінару від Egis виступив керівник проекту OPRC Олег Завійський, який ознайомив присутніх з формою Контракту OPRC та пояснив основні відмінності цієї форми утримання від традиційних методів експлуатації автомобільних доріг.  Також, Керівник Проекту продемонстрував наочні приклади з поточного та зимового утримання ділянки дороги міжнародного значення М-06 Київ-Чоп довжиною 187 км. Даний досвід є важливим для подальшої реалізації контрактів такого типу в Україні та обміну досвідом щодо  утримання доріг.

     З урахуванням початку зимового періоду, учасників семінару найбільше цікавили конкретні аспекти власне зимового утримання автомобільних доріг.

     На завершення заходу присутні поділилися власним досвідом експлуатації та утримання доріг в різних регіонах України.