Впровадження аудиту безпеки автомобільних доріг в Україні - ключовий пріоритет Європейського інвестиційного банку

     Дорожні мережі в Україні стрімко зростають разом із занепокоєнням щодо безпеки дорожнього руху як на нових, так і на існуючих дорожніх проектах. Саме тому ретельний аудит безпеки автомобільних доріг сприятиме підвищенню безпеки дорожнього руху та зменшенню кількості і серйозності дорожньо-транспортних пригод.

     Нові дороги хоча й розроблені відповідно до стандартів безпеки, але мають так звані "чорні точки" підвищеної аварійності через різні причини: наприклад, перевищення швидкості. Аудит безпеки автомобільних доріг існує для того, аби вирішити проблему із "чорними точками" та запобігти різкому збільшенню дорожньо-транспортних пригод. Спеціалісти-аудитори надають комплексну оцінку нового або існуючого дорожнього проекту, виявляють проблемні області та дають рекомендації щодо їхнього вдосконалення.

 

     Чи готова Україна до аудиту безпеки автомобільних доріг на користь всіх його учасників?

     3 червня учасники проекту, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) «Модернізація та підвищення безпеки мережі автомобільних доріг в Україні», розглянули поточний стан впровадження аудиту.

     Під час зустрічі всі установи та організації, які беруть участь у проекті аудиту безпеки автомобільних доріг, обговорили поточні виклики та можливості для максимального використання його потенціалу в Україні. Також дискутували про майбутні кроки у забезпеченні ефективної організації аудиту в Україні.

     На зустрічі були присутні представники ЄІБ, компанії EGIS, Верховної Ради - Комітету з питань транспорту, команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

 

     Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться із ключовим експертом з аудиту безпеки автомобільних доріг в Україні Іліє Брічікару ilie.bricicaru@egis-ukraina.com