Впровадження аудиту безпеки дорожнього руху в Україні - ключовий пріоритет Європейського інвестиційного банку

     Дорожні мережі в Україні стрімко зростають разом із занепокоєнням щодо безпеки дорожнього руху як на нових, так і на існуючих дорожніх проектах. Саме тому ретельний аудит сприятиме підвищенню безпеки дорожнього руху та зменшенню кількості і серйозності автомобільних аварій.

     Нові дороги хоча й розроблені відповідно до стандартів безпеки, але мають так звані "темні плями" підвищеної аварійності через різні причини: наприклад, перевищення швидкості. Аудит безпеки дорожнього руху існує для того, аби вирішити проблему із "темними плямами" та запобігти різкому збільшенню дорожньо-транспортних пригод. Спеціалісти-аудитори надають комплексну оцінку нового або існуючого дорожнього проекту, виявляють проблемні області та дають рекомендації щодо їхнього вдосконалення.

 

     Чи готова Україна до аудиту безпеки дорожнього руху на користь всіх його учасників?

     3 червня учасники проекту, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) «Модернізація та підвищення безпеки дорожнього руху в Україні», розглянули поточний стан впровадження аудиту.

     Під час зустрічі всі установи та організації, які беруть участь у проекті дорожнього аудиту, обговорили поточні виклики та можливості для максимального використання його потенціалу в Україні. Також дискутували про майбутні кроки у забезпеченні ефективної організації аудиту в Україні.

     На зустрічі були присутні представники ЄІБ, компанії EGIS, Верховної Ради - Комітету з питань транспорту, команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

 

     Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться із ключовим експертом з аудиту безпеки дорожнього руху в Україні Іліє Брічікару ilie.bricicaru@egis-ukraina.com