ЄС та Україна наголошують, що подальші законодавчі реформи стануть ключовими у залученні інвестицій та забезпеченні ефективного, безпечного та надійного транспорту в Україні

Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрілися 24 травня в Одесі для обговорення поглибленого співробітництва у сфері транспорту.

     Транспортний діалог високого рівня Україна-ЄС служить форумом для співпраці у сфері транспорту. Генеральний директор Європейської Комісії Хенрік Хололей заявив, що Україні необхідні подальші реформи, щоб привести транспортний сектор у відповідність до норм та стандартів ЄС.

     «ЄС розширив свою транспортну мережу до України і підтримує її амбіції як транзитної країни та логістичного центру між Європою та Азією. Ми вітаємо співпрацю по всім видам транспорту і ми сподіваємося на прогрес України у створенні сучасної правової бази для виконання наших спільних амбіцій у досягненні ефективного, безпечного та сталого транспорту’’, − повідомив Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей.

     «Реалізація узгоджених дій у межах Угоди про асоціацію забезпечить подальший імпульс нашому економічному зростанню. Транспортна реформа спрямована на створення ефективної транспортної системи в Україні, задоволення потреб людей у безпечному і доступному транспорті, покращення умов для ведення бізнесу в Україні в секторі транспорту та на цілковиту інтеграцію української транспортної мережі до Трансєвропейської транспортної мережі. ЄС є найбільшим партнером України, і ми співпрацюватимемо для подальшого розвитку транспортного потенціалу України», − зазначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

 

Довідкова інформація:

Транспортний діалог високого рівня Україна-ЄС організований за підтримки проекту технічної допомоги ЄС AASISTS (Підтримка реалізації Угоди про асоціацію та Національної стратегії в транспортному секторі України). Проект AASISTS спрямований на підтримку Міністерства інфраструктури та пов'язаних з ним зацікавлених сторін у досягненні конкурентної та ефективної транспортної системи, інноваційного розвитку транспортного сектору та глобальних інвестиційних проектів, безпечного, а також екологічно чистого та енергоефективного транспорту. Проект технічної допомоги впроваджується компанією Egis International у партнерстві з Expertise France. Бюджет проекту становить 3,9 млн євро.