Загальнонаціональне опитування водіїв та пасажирів в рамках створення Національної транспортної моделі та Майстер Плану

13 травня за підтримки проекту ЄС «Підтримка органів влади України в розробці національної транспортної моделі та майстер-плану» розпочалося загальнонаціональне опитування громадян щодо планування транспортної інфраструктури України.

     Проект, який Міністерство інфраструктури України реалізує разом із European Union in UkraineEGIS Ukraina та A+S, покликаний створити план розбудови української інфраструктури на 10-15 років вперед. Для досягнення цієї мети, необхідно проаналізувати великий обсяг даних, які експерти з опитувань збирають завдяки опитуванням на дорогах. Отримані данні допоможуть  створити транспортну модель, що відповідає потребам громадян.

     Опитування триватимуть до 1 липня 2019 року. Експерти з опитувань компанії Egis Ukraina зберуть відповіді десятків тисяч водіїв та пасажирів у всіх регіонах нашої країни.

     Заступник керівника проекту технічної допомоги ЄС Олів'є Уден зазначив, що це ключова стадія проекту: "Протягом двох місяців наша команда в Україні поставить вам декілька питань. Нас цікавить, звідки ви їдете та куди, які ваші транспортні звички. Вся ця інформація допоможе нам розробити транспортну модель, на основі якої буде визначено, куди саме спрямувати інвестиції в Україні в наступні 10-15 років".

     В середньому за день проводяться:

  • 350 опитувань пасажирів легкових автомобілів
  • 200 опитувань водіїв вантажівок
  • 2-3 хвилини на опитування легкового авто
  • 6-7 хвилин - вантажівки
  • ‼️90% - такий показник тих, хто погоджується відповісти, розуміючи важливість нашого проекту та особистий внесок в покращення інфраструктури.

     Висловлюємо подяку кожному, хто взяв участь у опитуваннях, і спонукаємо усіх водіїв та пасажирів долучатись до проекту, адже в першу чергу, це зручність та ефективність транспортної інфраструктури для кожного з нас!

     Окрема подяка Патрульна поліція України за надзвичайну допомогу у реалізації проекту!