Засідання робочої групи для обговорення аналізу ефективності морських портів Ізмаїла, Рені, Бердянська та Маріуполя

     Місії проводилися в портах Ізмаїл та Рені у період з 15 по 18 вересня 2019 року. Мета полягала у проведенні аналізу ситуації в портах в рамках проекту ЄС щодо допомоги українській владі у створенні Національної транспортної моделі та Майстер плану. Було проведено інтерв'ю з посадовими особами з USPA (Українське управління морських портів), державними стивідорними компаніями та операторами портів. Зібрана інформація сприятиме діагностиці морського транспорту, яка допоможе визначити майбутні інвестиційні пріоритети, враховуючи цілі Національної транспортної стратегії, прийняті Кабінетом Міністрів України у липні 2018 року.

     Аналогічна робота проводилася в портах Бердянська і Маріуполя у період з 15 по 18 жовтня. Крім того, в порту Бердянська була проведена перша місія з оцінки в рамках попереднього техніко-економічного обґрунтування проекту. Метою дослідження є представлення сценаріїв Міністерству інфраструктури і USPA для майбутнього розвитку порту.

     У Бердянську відбулася друга місія з 11 по 14 листопада для попереднього дослідження техніко-економічного обґрунтування. Цього разу метою місії було зосередити увагу на технічному та екологічному контексті порту.

Бердянськ
Бердянськ
Рені
Рені
Рені
Рені
Рені
Рені