Журналістів нагородили за найкращі матеріали про безпеку дорожнього руху в Україні

12 листопада Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) спільно з Міністерством інфраструктури України провів прес-брифінг у рамках проекту, який фінансується ЄІБ «Модернізація та підвищення безпеки мережі автомобільних доріг в Україні».

     Про завдання та результати проекту розповідали директор ТОВ "Ежіс Україна" Арно де Ружі, керівник команди проекту Ерік Хойруп, провідний транспортний інженер Пер Матіасен (ЄІБ Люксембург),  керівник відділу програм допомоги «Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура та довкілля» представництва ЄС в Україні Йоханнес Баур, заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк, голова Підкомітету з питань безпеки дорожнього руху та безпеки на транспорті Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Оксана Савчук та  експерт з аудиту безпеки автомобільних доріг в Україні проекту Іліє Брічікару.

     Під час зустрічі із журналістами та експертами в галузі були обговорені наступні питання:

• підхід ЄІБ до підвищення безпеки дорожнього руху в Україні;

• майбутні кроки в процесі впровадження закону про безпеку дорожньої інфраструктури в Україні;

• основні пріоритети безпеки дорожнього руху в Україні.

 

     Наприкінці зустрічі відбулася церемонія нагородження журналістів-переможців конкурсу «Найкращий матеріал про безпеку дорожнього руху в Україні»:

1 місце - журналістка 24 каналу (Київ) Марина Молька за відеосюжет "Скільки українців гине без паска безпеки: шокуюча статистика".

2 місце - журналістка Першого Криворізького каналу (Кривий Ріг) Софія Скиба за статтю "Три года ожиданий, девять ДТП - история светофоров возле больницы в Кривом Роге".

3 місце - журналіст телерадіокомпанії "Оріон" (Харків) Віктор Козоріз за статтю "Чому в Україні небезпечно бути пішоходом?"

4 місце - журналіст Олександр Галяс (Одеса) за статтю "Пристебніть ремені - життя дорожче!"

5 місце - журналістка телеканалу ZIK (Львів) Анна Мартищук за відеосюжет "Львівських дітей вчать безпеці патрульні".

     

     Нагороджені отримали цінні призи та пообіцяли й надалі приділяти у своїй роботі увагу проблемам безпеки дорожнього руху в Україні.

Онлайн-трансляція

директор ТОВ

керівник команди проекту Ерік Хойруп

експерт з аудиту безпеки автомобільних доріг в Україні проекту Іліє Брічікару

заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк

Йоханнес Баур