Автодорога М06

Пілотний контракт з нагляду за виконанням робіт та послуг за контрактами на утримання доріг на основі кінцевих результатів

     Укравтодор отримав кредит ЄБРР для впровадження пілотного проекту щодо запровадження контрактів OPRC (контрактів на утримання автомобільних доріг на кінцевих результатів) в Україні. В рамках проекту було досягнуто згоди щодо проведення робіт на автомобільній дорозі М06 у Львівській області. 

Україна
Львівська область
Дата: 12.12.2013 – 12.12.2016
Тривалість : 36 місяців
Замовник : Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор)

Коротко про проект

     Загальна протяжність ділянки автомобільної дороги сягає 187 км, у тому числі протяжність ділянок з роздільною смугою становить 42 км. Проект включає достатню кількість з’їздів, під’їзних шляхів та пересічень, особливо поблизу м. Львів. Автомобільна дорога проходить у рівнинних та горбистих районах верхів’я долин річок Дністер та Сан, які мають рівне дно з алювіальними відкладеннями та виходять з берегів під час сезонних паводків.

Наша місія

     Укравтодор уклала угоду з компанією Egis International, яка належить групі Egis, відповідно до якої компанія надаватиме послуги «Проектного менеджера відповідно до положень контрактів OPRC. Такі послуги передбачають здійснення загального адміністрування контрактом від імені Замовника та проведення технічного нагляду за виконанням ботів та наданням послуг.

     У якості Проектного менеджера Egis забезпечуватиме виконання робіт модернізації та реконструкції дороги, підтримуватиме зв’язки між Замовником та Підрядником з метою контролю обсягів та ходу виконання щорічних програм робіт, а також здійснення нагляду за роботами. Також протягом 3 років виконання проекту Egis International має передати Замовнику відповідні знання та навички.