Модернізація систем водопостачання та водовідведення м.Тернополя

Проект розвитку міської інфраструктури-2

     Для реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури - 2» Україна отримала від Світового банку 300 млн. доларів США та від Фонду Чистих Технологій 50 млн. доларів США. За реалізацію проекту «Розвиток міської інфраструктури - 2» відповідає центральна група управління проектом (ЦГУП) Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Україна
м.Тернопіль
Дата: 20.04.2017 - 20.04.2020
Тривалість : 36 місяців
Замовник : Комунальне Підприємство «Тернопільводоканал»
Фінансування : Світовий банк - 36,6 млн.євро

Коротко про проект

     Загальною метою проекту є зменшення енергоспоживання, поліпшення ефективності та надійності роботи загальної системи, а також поліпшення якості надання послуг з водопостачання та водовідведення КП «Тернопільводоканал», за рахунок суттєвої модернізації об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства м. Тернополя з використанням сучасних технологій. 

Наша місія

     Передбачається, що команда Egis в цьому проекті буде виконувати передконтрактні послуги та нагляд за будівництвом по наступним компонентам:

  • Реконструкція каналізаційних очисних споруд, в тому числі будівництво станції зневоднення осаду;
  • Будівництво станції знезалізнення на майданчику;
  • Реконструкція водозаборів «Тернопільський» та «Верхньо-Івачівський», а також насосної станції ІІІ-го підйому на майданчику ВНС №4 та станції знезалізненння;
  • Реконструкція каналізаційних насосних станцій №№ 7,9;