Оновлення тролейбусного парку м.Івано-Франківськ - Підтримка реалізації проекту та надання інжинірингових послуг

Рамковий проект «Міський громадський транспорт в Україні»

     Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) затвердив Рамковий проект "Міський громадський транспорт в Україні" у розмірі 100 млн. євро для підтримки інвестицій у модерназацію громадського транспорту в містах України. 

     Івано-Франківськ – місто на заході України, історія якого сягає 17 століття.  На сьогодні воно є обласним, туристичним, культурним та науковим центром із населенням понад 230 000 осіб. Розташоване в самому серці Карпатських гір неподалік найпопулярніших гірськолижних курортів, місто приваблює сотні тисяч туристів щороку. Таким чином, комфортний та екологічно чистий громадський транспорт є ключовим елементом загальної стратегії розвитку міста в напрямку збереження історичної спадщини та сприяння зеленому туризму.

Україна
м.Івано-Франківськ
Дата: 11.11.2017 - 11.11.2020
Тривалість : 36 місяців
Замовник : КП "Електроавтотранс"
Фінансування : Європейский банк реконструкції та ровитку (ЄБРР) – 8 млн.євро

Коротко про проект

Кінцевою метою впровадження програми “Міський транспорт в Україні” для міста Львів є підтримка розвитку якісного обслуговування пасажирських перевезень через інвестиції в:

  • Придбання 35 нових низькопідлогових тролейбусів;
  • Повна реконструкція тролейбусного депо;
  • Розширення існуючої тролейбусної лінії (будівництво контактної мережі та тягових підстанцій).

Наша місія

     «Egis» допомагатиме Замовнику в реалізації всіх аспектів проекту та надаватиме консультаційні послуги з інжинірингу. Зокрема, «Egis» сприятиме вчасному та ефективному впровадженню всіх процедур із закупівель та здійснюватиме подальший контроль за виконанням підрядних контрактів, а також використанням кредитних коштів (інспектування проекту, технічні умови та здійснення технічного нагляду).