Підготовка проектної документації на реконструкцію трубопроводів водопостачання та будівництво станції знезалізнення води в м. Нововолинську

Проект розвитку міської інфраструктури-2

     Нововолинськ – місто на заході України з населенням близько 50 000 мешканців, яке було засноване у 1950 році як центр гірничодобувної промисловості. На сьогоднішній день із 11 гірничодобувних компаній працюють лише 4. Таким чином, потреба у використанні водних ресурсів значно знизилася.

     Другий проект розвитку міської інфраструктури (Проект розвитку міської інфраструктури - 2) - найбільший інвестиційний проект Уряду України у сфері водопостачання, водовідведення та пілотного проекту з поводження з твердими побутовими відходами. Проект впроваджується на 12 підприємствах-учасниках 11 міст України.

     “Нововолинськводоканал” ЖКО НМР отримало частину фінансування в розмірі 5,98 млн. доларів США для реконструкції насосних станцій та водопроводів з північної і південної водозаборів до м. Нововолинськ та будівництво двох установок для очищення водопровідної води в місці водозаборів.

Україна
м.Нововолинськ
Дата: жовтень 2017 - жовтень 2018
Тривалість : 12 місяців
Замовник : “Нововолинськводоканал” ЖКО НМР
Фінансування : Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) - 5,985 млн. доларів США

Коротко про проект

     Загальна мета проекту - розробка якісної проектної та тендерної документації для вдосконалення існуючої зовнішньої системи водопостачання міста Нововолинськ.

Наша місія

     Команда Egis в цьому проекті буде виконувати наступні роботи:

  • Завдання 1 - Розробка проектно-кошторисної документації для будівництва двох установок для очищення питної води в районі розміщення свердловин.
  • Завдання 2 - Розробка проектно-кошторисної документації для реконструкції водопровідних ліній від Північного та Південного водозаборів до м. Нововолинська.
  • Завдання 3 - Розробка тендерної документації по Завданням 1 та 2.