Проект модернізації громадського тролейбусного транспорту Львова (Due Diligence)

Рамковий проект «Міський громадський транспорт в Україні»

     Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) затвердив Рамковий проект "Міський громадський транспорт в Україні" у розмірі 100 млн. євро для підтримки інвестицій у модерназацію громадського транспорту в містах України.

     Львів – є розвиненим туристичним центром та місцем найвищої концентрації IT-індустрії, яке останні 10 років дуже динамічно розвивається і є активним партнером європейських фінансових інституцій по залученню коштів на модернізацію власної інфраструктури. За європейські ґрантові та кредитні кошти місто реконструювало свої автодороги та збудувало нову трамвайну лінію, модернізувало систему централізованого опалення та очисні споруди водоканалу, розробило ТЕО на впровадження системи поводження з відходами та будівництво сміттєпереробного заводу. Цьогоріч дійшла черга до оновлення рухомого складу міського електричного рухомого складу. 

Україна
м.Львів
Дата: 14.03.2018 - 14.05.2018
Тривалість : 2 місяці
Замовник : ЛКП "Львівелектротранс"
Фінансування : Європейский банк реконструкції та ровитку (ЄБРР) – 12,5 млн.євро

Коротко про проект

Кінцевою метою впровадження програми “Міський транспорт в Україні” для міста Львів є підтримка розвитку якісного обслуговування пасажирських перевезень через інвестиції в:

  • Придбання до 50 нових тролейбусів та 100 нових автобусів;
  • Реабілітацію та модернізацію тролейбусної інфраструктури;
  • Запуск нових маршрутів.

Наша місія

Роль Консультанта в цьому проекті полягає в тому, щоб завдяки проведенню комплексної експертизи підприємства підтвердити, що ці значні інвестиції забезпечать найкращий і довгостроковий результат для розвитку компанії-клієнта.

Команда Egis буде виконувати наступні роботи:

  • аналіз транспортного оператора з наступними висновками щодо доцільності запропонованих інвестицій;
  • грунтовну діагностику існуючого попиту та ринку громадського транспорту із врахуванням регуляторної та інституційної бази;
  • розбка інвестиційного плану (включаючи фінансовий аналіз та відповідну бізнес-модель).