Проект реконструкції та модернізації доріг м. Львова

Допомога у закупівлях, реалізації та нагляд за контрактом

     Проект має на меті залучення фінансування ЄБРР для проведення реконструкції трамвайних колій, вуличних та підземних комунікацій вздовж маршрутів трамваю №2 та №6 у м. Львові. 

Україна
Львівська область
Дата: 19/03/2010 – 30/09/2016
Тривалість : 78 місяців
Замовник : Львівське комунальне автотранспортно-дорожнє підприємство

Коротко про проект

     Місто Львів та ЄБРР домовилися щодо надання допомоги в проведенні закупівель та реалізації проекту реконструкції доріг та заміни трамвайних колій. Закупівлі проводитимуться відповідно до стандартів ЄБРР, а нагляд за роботами – умов контрактів FIDIC (Червона Книга).

Наша місія

Експерти Egis International, яка належить групі Egis, брали участь в:

  • проведенні закупівель: попередній (кваліфікаційних) відбір та розробка тендерної документації, доопрацювання технічних специфікацій, відомості робіт, наявних креслень, допомога в організації тендеру та оцінці тендерних пропозицій;
  • допомога при реалізації: підготовка та моніторинг Плану впровадження проекту, координація з третіми особами, відповідність положенням кредитних та інших угод, запити на проведення виплат, управління коштами на рахунках проекту та проведення аудитів, підготовка проектних звітів, моніторинг екологічних аспектів проекту, навчання;
  • управління контрактом: нагляд за реконструкцією доріг та заміною трамвайних колій відповідно до умов контрактів FIDIC.