Проект завершення будівництва метро м. Дніпропетровськ

Допомога у закупівлях та реалізації проекту

     Місто Дніпропетровськ поставило собі за мету удосконалити систему міського транспорту. Задля досягнення цієї мети місто отримало кредит ЄБРР та ЄІБ у розмірі 300 млн Євро (частина фінансування ЄІБ має бути затверджена). Проектом передбачається будівництво трьох нових станцій та розширення існуючої мережі колій на 4 км на додачу до існуючої інфраструктури. 

Україна
м. Дніпропетровськ
Дата: 09.09.2013 – 08.09.2016
Тривалість : 36 місяців
Замовник : КП «Дніпропетровський метрополітен»

Коротко про проект

     Подовження лінії метрополітену в місті Дніпропетровськ відбувається з метою створення швидкого транспортного сполучення, завдяки якому міська влада зможе забезпечити сталий розвиток транспортної системи міста. Наразі чисельність населення міста становить майже 1 млн. чоловік. З огляду на домінування автомобільного та автобусного транспорту у довготерміновій перспективі існуюча організація транспортної системи Дніпропетровська не зможе забезпечити потреб розвитку міста. 

Наша місія

     ЄБРР надав місту грант, який фінансує надання консалтингових послуг, пов’язаних з наданням технічної допомоги метрополітену міста.

Функції експертів групи Egis включають:

  • створення групи управління проекту;
  • організацію та моніторинг виконання проекту, включаючи план проведення закупівель;
  • координацію з третіми особами;
  • організацію закупівель за двома контрактами відповідно до положень контрактів FIDIC на виконання та нагляд за роботами та процедурами, специфікаціями, документацією Банку, законодавством України, іншими проектними договорами та документацією;
  • адміністрування контракту;
  • забезпечення відповідності робіт положенням фінансових та інших угод, проектної документації.