Розвиток тролейбусної інфраструктури м.Кривого Рогу (Due Diligence)

Рамковий проект «Міський громадський транспорт в Україні»

     Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) затвердив Рамковий проект "Міський громадський транспорт в Україні" у розмірі 100 млн. євро для підтримки інвестицій у модерназацію громадського транспорту в містах України.

     Кривий Ріг, населення якого становить 630 000 жителів, є одним з найбільших промислових центрів та найдовшим містом України (довжиною 66 км). Його тролейбусний парк, широко представлений та найбільш доступний міський транспорт для містян, страждає від недофінансування. Як і в інших муніципалітетах України, у Кривому Розі старіють муніципальні активи муніципального суспільного транспорту зі значними інвестиційними потребами, а також неефективна система громадського транспорту, яка потребує невідкладних реформ. Тому ЄБРР вирішив виділити 8 мільйонів євро на програму модернізації тролейбусної інфраструктури.

Україна
м.Кривий Ріг
Дата: 25.10.2017 – 25.12.2017
Тривалість : 2 місяці
Замовник : КП «Міський тролейбус»
Фінансування : Європейский банк реконструкції та ровитку (ЄБРР) – 8 млн.євро

Коротко про проект

Кінцевою метою впровадження програми “Міський транспорт в Україні” для міста Кривий Ріг є підтримка розвитку якісного обслуговування пасажирських перевезень через інвестиції в:

  • Придбання до 50 нових тролейбусів;
  • Реабілітацію та модернізацію тролейбусної інфраструктури;
  • Придбання нового технічного та діагностичного обладнання.

Наша місія

Роль Консультанта в цьому проекті полягає в тому, щоб завдяки проведенню комплексної експертизи підприємства підтвердити, що ці значні інвестиції забезпечать найкращий і довгостроковий результат для розвитку компанії-клієнта.

Команда Egis буде виконувати наступні роботи:

  • аналіз транспортного оператора з наступними висновками щодо доцільності запропонованих інвестицій;
  • грунтовну діагностику існуючого попиту та ринку громадського транспорту із врахуванням регуляторної та інституційної бази;
  • розбка інвестиційного плану (включаючи фінансовий аналіз та відповідну бізнес-модель).