Технічний нагляд за роботами з реконструкції для покращення безпеки дорожнього руху та ліквідації місць концентрації ДТП

     Укравтодор звернувся до Світового банку з метою отримання фінансування витрат реалізації «Проекту покращання автомобільних доріг і безпеки руху».

Україна
Тривалість : 53 місяці
Замовник : Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор)

Коротко про проект

     Капітальні та ремонтні роботи проводилися на 44 об’єктах. Більшість робіт щодо удосконалення безпеки руху стосувалася південних регіонів України. Усвідомлюючи складність управління роботами на географічно удалених об’єктах, Замовник вирішив їх поділити на 4 контракти (2 в АР Крим та 2 в Одеській області). 

Наша місія

     Роботи включали розширення проїзної частини та мостів, спорудження пішохідних мостів, тротуарів, додаткових смуг на підйом, покращення вуличного освітлення, встановлення захисних бар’єрів, нанесення дорожнього маркування, ремонт проїзної частини доріг. Окрім того, в межах проекту вимагалося проведення електромонтажних робіт, для виконання яких був залучений інженер-електрик на неповну робочу ставку.

     При проведенні технічного нагляду за реконструкцією автомобільних доріг застосовувалися умови контракту FIDIC (Червона Книга).

     Контракти в АР Крим включали такі види робіт: встановлення 1000 опор тролейбусних ліній, облаштування близька 45,000 м2 дорожнього (асфальтоцементного) покриття, монтаж близька 1000 на опори, облаштування близька 70,000 м бортових бордюрів та 35,000 м металевих бар’єрів. Також роботи включали перенесення комунікацій, наприклад, 75,000 м кабелю електропостачання та 40,000 м ліній зв’язку.