1 / 1

1 грудня 2019 року, компанія Egis підписала контракт в якості консультанта для наступного етапу ...

12-13 грудня 2019 року, у місті Львів, за ініціативи Національної асоціації дорожників України, в...

30 жовтня представники КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління», компанії «Белкомунмаш...

Місії проводилися в портах Ізмаїл та Рені у період з 15 по 18 вересня 2019 року. Аналогічна робот...

12 листопада Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) спільно з Міністерством інфраструктури України...

15 жовтня 2019 року було підписано договір нагляду за реконструкцією дороги Капшагай-Курти на пів...

Спецфонд стейкхолдерів Європейського банку реконструкції та розвитку надав ЛКП “Львівелектротранс...

17 жовтня Верховна Рада України схвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих ...

Стартова зустріч по проекту TAN.

25 жовтня 2019 року представники Міжнародної групи Egis зустрілися з новим міністром регіональног...

3 вересня 2019 року було підписано проектну угоду для підтримки реалізації проекту "ПРОЕКТУ ТРЕТЬ...

31 липня відбулася стартова зустріч довгоочікуваного проекту “Швидкісний коридор на Троєщину!».

31 липня 2019 року, в м.Житомирі відбулася стартова нарада по проекту: «Модернізація тролейбусно...
1 / 5 Egis підписує контракт на надання консультаційних послуг у туристичному секторі Грузії - Bakuriani Urban Upgrade Project
3 вересня 2019 року було підписано проектну угоду для підтримки реалізації проекту "ПРОЕКТУ ТРЕТЬОГО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ: Проект модернізації міста Бакуріані".
2 / 5 Egis розпочинає новий проект в Таджикистані: TAN - Проект модернізації - Підтримка реалізації проекту
4 жовтня експерти Egis Ukraina взяли участь у стартовому засіданні по проекту модернізації системи аеронавігації Таджикістану.
3 / 5 Egis підписує контракт на полуги з технічного нагляду за дорожньою ділянкою Убіса-Шорапані (F3) шосе E-60, що є найбільшим інфраструктурним проектом в Грузії
8 липня 2019 року Egis підписала контракт на надання консультаційних послуг з технічного нагляду за будівельними роботами на ділянці дороги Убіса-Шорапані (F3) шосе E-60 в Грузії, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).
4 / 5 Успішне завершення проекту ЄС "Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні - AASISTS"
10 липня 2019 року проект AASISTS був урочисто завершений.
5 / 5 ЄС та Україна наголошують, що подальші законодавчі реформи стануть ключовими у залученні інвестицій та забезпеченні ефективного, безпечного та надійного транспорту в Україні
Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрілися 24 травня в Одесі для обговорення поглибленого співробітництва у сфері транспорту.

19 жовтня 2010 року відкривається дорожній рух на відрізку траси Київ-Чоп загальною протяжністю 199 км, де на ділянці км 234+000 – 348+000 (114 км), в межах Житомирської на Рівненської областей, компанія Egis здійснювала нагляд за будівельними роботи і виконувала обов’язки “Інженера” відповідно до вимог контракту FIDIC на будівельні роботи.

Під час виконання ремонтних робіт були застосовані сучасні матеріали та новітні технології. Дорожні знаки, розташовані на цих ділянках траси, виконані на основі нової плівки великої інтенсивності світлоповертання. А дорожня розмітка влаштована із застосуванням сучасних довговічних матеріалів стрічки «Stamark-M3» та холодного пластику.

Під час реконструкції транспортної розв’язки на км 322 була застосована технологія будівництва монолітних залізобетонних мостів. Для армування шарів дорожнього одягу та укріплення земляного полотна використані геосинтетичні матеріали, а для створення основи нового дорожнього покриття – технологія холодного ресайклінгу.

Окрім здійснення нагляду  інженери нашої компанії також надавали і всебічну технічну підтримку впровадження таких технологій.