1 / 1

19 травня 2020 року під головуванням заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Наталії Форсюк відбувся перший з серії тренінгів щодо Національної транспортної моделі. Загальна мета тренінгу - обговорення концепції транспортної моделі та використання даних для підготовки інфраструктурних проєктів.

Експерти проєкту технічної допомоги ЄС «Національна транспортна модель та Майстер-план» презентували технічні можливості програмного забезпечення для транспортної моделі, що буде передаватися до Міністерства інфраструктури. Цей інструмент спрямований на посилення можливостей транспортної політики щодо розвитку стійкого, безпечного, доступного, інклюзивного, швидкого та технологічно інноваційного транспортного сектору та транспортної інфраструктури.

В онлайн обговоренні взяли участь представники Мінінфраструктури, ДП ‘”Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки”, Офісу підтримки реформ Мінінфраструктури, Державного агентства автомобільних доріг України, АТ "Укрзалізниця", ДП "Адміністрація морських портів України”, Державної авіаційної служби України, ДП обслуговування повітряного руху Украерорух, Державної служби безпеки на транспорті, Державного агентства інфраструктурних проектів та громадських організацій.

Практичні аспекти застосування транспортної моделі:

  • прогнозування пасажиро- та вантажопотоків, інтенсивності руху.
  • прогнозування впливу змін на існуючий пасажиро- та вантажопотік.
  • ТЕО будівництва об’єктів транспортної інфраструктури.
  • план впровадження нових маршрутів, їх скорочення чи подовження.

За допомогою експертів Проєкту технічної допомоги ЄС розробляється проєкт Постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання Національної транспортної моделі та Транспортного майстер-плану».

Презентації обговорення Національної транспортної моделі.

Enviroplan, лідер консорціуму, в який також входять Egis International, Egis Structures & Environment & CRES, підписав у квітні договір, який фінансується ЄС, «Зміцнення потенціалу регіональних та місцевих адміністрацій щодо впровадження та виконання законодавства ЄС щодо екологічних і кліматичних змін та розвитку інфраструктурних проектів». Замовником є Представництво Європейського Союзу в Україні. Основними бенефіціарами проекту є Міністерство енергетики та екології України та Міністерство громади та територіального розвитку України.

Нагадаємо, що мета цього договору - посилити співпрацю між Україною та ЄС шляхом вирішення пріоритетів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС щодо посилення регуляторної конвергенції у сферах екологічної оцінки, поводження з відходами. і зміни клімату; посилення спроможності регіональних органів влади розробляти та впроваджувати регіональну політику адаптації до клімату; посилення спроможності місцевих та регіональних адміністрацій щодо впровадження нового законодавства, яке відповідає ЄС, у сфері оцінки впливу на навколишнє середовище, управління відходами та зміни клімату; а також підтримувати та навчати бізнес та громадянське суспільство на місцевому та регіональному рівні для вирішення питань щодо нового екологічного законодавства у вищезазначених сферах; тощо.

Ми очікуємо на початок надання послуг у травні дистанційно та повну мобілізацію міжнародної команди, як тільки це дозволить ситуація.

19 травня 2020 року під головуванням заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інт...

Проект реконструкції водопостачання та водовідведення Джалал-Абад - Фаза II - Підтримка реалізаці...

Enviroplan, лідер консорціуму, в який також входять Egis International, Egis Structures & Environ...

7 квітня EGIS повідомили про присудження Технічної допомоги в рамках проекту UMIP - шестирічного ...

12 листопада Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) спільно з Міністерством інфраструктури України...

15 жовтня 2019 року було підписано договір нагляду за реконструкцією дороги Капшагай-Курти на пів...

Спецфонд стейкхолдерів Європейського банку реконструкції та розвитку надав ЛКП “Львівелектротранс...

17 жовтня Верховна Рада України схвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих ...

Стартова зустріч по проекту TAN.

25 жовтня 2019 року представники Міжнародної групи Egis зустрілися з новим міністром регіональног...

3 вересня 2019 року було підписано проектну угоду для підтримки реалізації проекту "ПРОЕКТУ ТРЕТЬ...

31 липня відбулася стартова зустріч довгоочікуваного проекту “Швидкісний коридор на Троєщину!».

31 липня 2019 року, в м.Житомирі відбулася стартова нарада по проекту: «Модернізація тролейбусно...
1 / 5 Велика нагорода для Egis: Технічна допомога за Програмою муніципальної інфраструктури України, яка фінансується ЄІБ!
7 квітня EGIS повідомили про присудження Технічної допомоги в рамках проекту UMIP - шестирічного завдання з технічної допомоги, що фінансується ЄІБ в Україні, яке буде визначати нашу діяльність на найближчі місяці. Egis співпрацюватиме з WYG.
2 / 5 Розпочався проект водопостачання та водовідведення у Джалал-Абаді, Киргизстан
Проект реконструкції водопостачання та водовідведення Джалал-Абад - Фаза II - Підтримка реалізації проекту, що включає закупівлі, проектування та нагляд за контрактами, було підписано у квітні.
3 / 5 Підписано новий контракт щодо Технічної допомоги в галузі навколишнього середовища та зміни клімату в Україні
Enviroplan, лідер консорціуму, в який також входять Egis International, Egis Structures & Environment & CRES, підписав у квітні договір, який фінансується ЄС, «Зміцнення потенціалу регіональних та місцевих адміністрацій щодо впровадження та виконання законодавства ЄС щодо екологічних і кліматичних змін та розвитку інфраструктурних проектів».
4 / 5 Успішне завершення проекту ЄС "Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні - AASISTS"
10 липня 2019 року проект AASISTS був урочисто завершений.
5 / 5 ЄС та Україна наголошують, що подальші законодавчі реформи стануть ключовими у залученні інвестицій та забезпеченні ефективного, безпечного та надійного транспорту в Україні
Генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрілися 24 травня в Одесі для обговорення поглибленого співробітництва у сфері транспорту.

19 жовтня 2010 року відкривається дорожній рух на відрізку траси Київ-Чоп загальною протяжністю 199 км, де на ділянці км 234+000 – 348+000 (114 км), в межах Житомирської на Рівненської областей, компанія Egis здійснювала нагляд за будівельними роботи і виконувала обов’язки “Інженера” відповідно до вимог контракту FIDIC на будівельні роботи.

Під час виконання ремонтних робіт були застосовані сучасні матеріали та новітні технології. Дорожні знаки, розташовані на цих ділянках траси, виконані на основі нової плівки великої інтенсивності світлоповертання. А дорожня розмітка влаштована із застосуванням сучасних довговічних матеріалів стрічки «Stamark-M3» та холодного пластику.

Під час реконструкції транспортної розв’язки на км 322 була застосована технологія будівництва монолітних залізобетонних мостів. Для армування шарів дорожнього одягу та укріплення земляного полотна використані геосинтетичні матеріали, а для створення основи нового дорожнього покриття – технологія холодного ресайклінгу.

Окрім здійснення нагляду  інженери нашої компанії також надавали і всебічну технічну підтримку впровадження таких технологій.